Дамски елегантни обувки на платформа бежови EOBUVKIBG #501-2969

Дамски елегантни обувки
Дамски елегантни обувки на платформа бежови EOBUVKIBG
Дамски елегантни обувки на платформа бежови EOBUVKIBG
Дамски елегантни обувки на платформа бежови EOBUVKIBG
Дамски елегантни обувки на платформа бежови EOBUVKIBG
Дамски елегантни обувки на платформа бежови EOBUVKIBG
Дамски елегантни обувки на платформа бежови EOBUVKIBG
89.00 лв.
каталожен №:
501-2969
налични размери/избери размер
Количество
тест и преглед преди да платиш
Представяме на Вашето внимание дамски елегантни обувки на платформа EOBUVKIBG 501-2969 в бежов цвят . Характеристикa: Материал: Eкологична кожа. Височина на платформата отпред 2,5 см. Височина на платформата отзад 9 см. Цвят; Бежов. Номерация:36-40